پیام تبریک روز سالمندان

پیام تبریک روز سالمندان

با سلام و احترام بی‌پایان، با افتخار و ارج نهایی، در هفته تکریم سالمندان، قدر و ارزش بی‌بدیل سالمندان عزیز را تجلی می‌دهیم. آنان که در این سفر طولانی زندگی، تمامیت روحی و بدنی خود را حفظ کرده‌اند و با تجربه‌هایشان، فرهنگ و تاریخ از دست رفته به ما بازگردانده‌اند..

 

سالمندان عزیز، آنانی که با قدرت و پشتکار خود، به ما نشان داده‌اند که هیچ چالش در زندگی وجود ندارد که قوی‌تر از اراده آن‌ها باشد. آن‌ها بر پایه تجربه‌هایشان، راهنما و مشاور ناگزیری برای نسل‌های جوانتر بوده و در گذر زمان، تأثیر و اهمیت آن‌ها افزایش یافته است. از جایگاه قابل توجه سن و سال، آنان با سرعتی آرام و پیوسته، به ما درکی تازه از زندگی و ارزش‌های آن هدیه کرده‌اند.

 

به همین دلیل، در این هفته تکریم سالمندان، تأکید می‌کنیم بر ضرورت ارائه احترام و توجه به نیازها و خواسته‌های آن‌ها. زمانی که به نظرات ارزشمند آن‌ها گوش می‌دهیم، در واقع بهره‌برداری از تجربه‌های ارزشمندشان را تجربه می‌کنیم. امروز، بدون شک، زمانی است که باید به سالمندان نشان دهیم که ارزش و تأثیر آن‌ها در ما و در جامعه بی‌قیاس است.

 

بنابراین، در این هفته، از همه عزیزان دعوت می‌کنیم که با عمل و کلام، خدمت و تجلیل خود را به سالمندان عزیز بیان کنند. با حضور مهربان و شفاف در کنار آن‌ها، برکتی عظیم را برای خود و جامعه به ارمغان خواهیم.

از این رو شرکت صابر انصار مهر مجری برگزاری “اولین نمایشگاه بین المللی رفاه و سلامت سالمندان و جانبازان و خدمات ، تجهیزات و صنایع وابسته” این ایام را فرخنده و مبارک می­دارد و به این قشر معزز از جامعه تبریک و تهنیت عرض می­نماییم.

  • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات

برچسب ها